Hymeti’s Palace një ikonë ekskluzive në zemër të Pogradecit!

I vlerësuar nga klientët si një simbol ekselent i mikëpritjes me 5 yje, Hymeti’s Palace është universi i elegancës, traditës dhe shërbimit. I gjendur vetem pak metra larg liqenit, ai ju ofron vizitorëve një mundësi ideale për të soditur liqenin e mrekullueshëm të Ohrit.

Gatime të mrekullueshme tradicionale dhe internacionale

Restoranti ofron gatime të mrekullueshme tradicionale dhe internacionale, të përzgjedhura me kujdes dhe delikatesë nga shefi i kuzhinës. Gjithçka shërbehet në ambientin e brendshëm klasik e modern si edhe në hapësira me ajër të freskët, në kopshtin e hotelit. E veçanta e gastronomisë është shijimi i mëngjesit, i cili ofrohet në ambientet e kantinës të Hymeti’s Palace.

Shërbim superior dhe i dedikuar ndaj klientit

Bari elegant, origjinal me shërbim superior dhe i dedikuar ndaj klientit, është vendi perfekt për të lënë oraret e takimit, që nga marrëveshjet e biznesit e deri kalimin e orëve të lira me miq të ndryshëm.


  ★★★★★
  Hymeti’s Palace

  ★★★★★
  Hymeti’s Palace

  Simbol ekselent i mikëpritjes
  Hymeti’s Palace lindi më 17 shtator 2016. I vlerësuar nga klientët si një simbol ekselent i mikëpritjes me 5 yje, Hymeti’s Palace është universi i elegancës, traditës dhe shërbimit. I gjendur vetem pak metra larg liqenit, ai ju ofron vizitorëve një mundësi ideale për të soditur liqenin e mrekullueshëm të Ohrit. Vendndndodhja e tij në qendër të qytetit dhe akomodimi juaj në Hymeti’s Palace, do t’ju shërbejë për të lehtësuar veprimtarinë tuaj administrative, financiare, tregëtare si dhe të shijoni bukuritë natyrore, historike e kulturore të qytetit të Pogradecit. Ejani të kaloni momente relaksi në një prej dhomave apo suitave, si dhe të shijoni kënaqësinë gastronomike në bar dhe restorant, nën tingujt e muzikës klasike.

  ★★★★★
  Hymeti’s Palace

  ★★★★★
  Hymeti’s Palace

  Simbol ekselent i mikëpritjes
  Hymeti’s Palace lindi më 17 shtator 2016. I vlerësuar nga klientët si një simbol ekselent i mikëpritjes me 5 yje, Hymeti’s Palace është universi i elegancës, traditës dhe shërbimit. I gjendur vetem pak metra larg liqenit, ai ju ofron vizitorëve një mundësi ideale për të soditur liqenin e mrekullueshëm të Ohrit. Vendndndodhja e tij në qendër të qytetit dhe akomodimi juaj në Hymeti’s Palace, do t’ju shërbejë për të lehtësuar veprimtarinë tuaj administrative, financiare, tregëtare si dhe të shijoni bukuritë natyrore, historike e kulturore të qytetit të Pogradecit. Ejani të kaloni momente relaksi në një prej dhomave apo suitave, si dhe të shijoni kënaqësinë gastronomike në bar dhe restorant, nën tingujt e muzikës klasike.

  Recepsion 24 ore

  Kush do te kujdeset per Ju?
  Ne ju garantojme qe gjithcka te jete perfekte deri ne detaje. Mikpritja ne recepsion pergjate 24 oreve dhe perkujdesja nga nje staf i specializuar gjatë gjithë kohës që ju kaloni në Hymeti’s Palace. Shërbimi ynë VIP përfshin një mirëseardhje të personalizuar dhe nje trajtim të veçantë gjatë gjithë kohes se qëndrimit tuaj.

  Shërbim bari

  Ju jeni të ftuar.
  Ju inkurajojme te eksploroni menyne e barit tone ku do te gjeni me se miri te kombinuara shumllojshmerine e pijeve, cokollatave, embelsirat e ndryshme dhe te vecanta si edhe antipastat te cilat mund te shoqerohen me shumllojshmeri vererash.

   

  Shërbim dhome

  Jeto si një mbret.
  Stafi yne do te behet pjese me sherbimin ne dhome. Ju mund te porosisni verera, shampanjë, miks frutash, cokollat si dhe antipastë shoqeruese me produkte te zgjedhura. Sherbimi ne menyre profesionale dhe etike do tju beje te ndiheni si mbret.

   

  Facilitete biznesi

  Hymeti’s Palace adresa me e mire.
  Vendndodhja jone ne qender te qytetit lehtëson qasjen në konferenca, seminare, workshop-e dhe ekspozita te ndryshme, duke e bërë Hotel Hymeti’s Palace vendin ideal për të akomoduar folësit dhe pjesëmarrësit tuaj. Pas një dite të gjatë pune dhe takimesh, ne do t’ju kënaqim me paketa te përshtatura per aktivitete ekskluzive në hotel.

  Shërbim superior dhe i dedikuar ndaj klientit
  Hapësira elegante dhe komforte është integruar me elementë neoklasikë.

  Akomodimi në Hymeti’s Palace të mundëson pamje të mahnitshme të qytetit të Pogradecit dhe Liqenit te Ohrit.
  Në Hymeti’s Palace dhomat janë të stilit neoklasik. Ato të ofrojnë mirëseardhjen përmes një atmosfere komforte dhe relaksuese. Dizajni i tyre i hollë ofron paisje dhe vepra arti. Luksi modern përfshin mjeshtëri ndriçimi, kontroll të klimës, Wi-Fi, telefon dhome dhe televizion me lidhje satelitore. Gjithashtu dhomat janë të izoluara dhe nuk lejojnë futjen e zhurmave të jashtme.

  venice

  Hotel

  • Tualet i paisur me dush, tharëse flokësh etj
  • Minibar
  • Kasafortë
  • Ajër të kondicionuar
  • TV LCD
  • Wireless

  Shiko më shumë

  venice

  Restorant

  • Gatime tradicionale dhe internacionale
  • Ambient i brendshëm klasik e modern
  • Ambient në kopshtin e hotelit
  • Qetësi relaksuese

  Shiko më shumë

  venice

  Bar

  • Shërbim superior
  • Qetësi relaksuese
  • Muzikë e përzgjedhur

  Shiko më shumë

  venice

  Hotel

  venice

  Restorant

  venice

  Bar